Dagon Dagon
04.11.2018

Školení se mohou zúčastnit všichni členové PilsFree a smyslem je naučit naše členy maximálně využívat všechny členské výhody, které jim spolek přináší. 

Zeptali jsem se správního radního Hera, který školení provádí, na podrobnosti: „I v minulých letech probíhala různá školení. Jednalo se zejména o specializovaná školení pro aktivní členy a byla hodně technická. Nicméně členská základna je tvořena nejen techniky, ale i laiky, a proto jsme se rozhodli pořádat školení i pro ně. Samotnou realizaci jsem si vzal na starost osobně, s vydatným přispěním dalších činovníků, kterým bych rád touto cestou poděkoval. Také bych rád pozval všechny zájemce, kteří se chtějí naučit základy na počítačích, aby neváhali a rezervovali si poslední volná místa. Plánujeme, že školení budeme opakovat a přidáme i další témata, která budeme školit.“

Školení probíhá v sídle PilsFree. Školitel během výuky pomáhá členům.  V brzké době budeme rozšiřovat školení i termíny.

Na školení může přijít jakýkoliv člen PilsFree po registraci na stránkách www.pilsfree.net/skoleni. Na daných stránkách si jednoduše vybere druh školení, termín, posléze přijde a na připravených počítačích se naučí něco nového.

PilsFree není jen o budování sítě. PilsFree je i komunita, která si pomáhá.

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »