Dagon Dagon
29.09.2023

Zástupci spolku PilsFree se ve čtvrtek 21. září 2023 zúčastnili konference Kam kráčí digitální sítě v Plzni. Konference se zaměřila na aktuální témata v oblasti telekomunikací a ICT, včetně změn stavebního práva, digitalizace a kyberbezpečnosti.

Sdružení za nekomerční internet se na konferenci aktivně podílelo na diskusi o budoucnosti spolkového poskytování internetu. V rámci panelové diskuse zástupce sdružení Tomáš Dulík představili své zkušenosti s provozováním komunitních sítí a diskutovalo se o výzvách a příležitostech, které spolky do této oblasti přináší.

 

"Konference KKDS byla pro nás cennou příležitostí k diskusi o aktuálních tématech v oblasti telekomunikací a ICT," uvedl Tomáš Dulík. "Účast na konferenci byla úspěšná a přispěla k tomu, aby se hlas spolků v této oblasti ozýval stále silněji."

PilsFree je členem sdružení za nekomerční internet, které hájí zájmy spolků provozujících komunitní sítě v České republice. Sdružení se na konferenci aktivně podílelo a představilo své aktivity.

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »