Kssk Kssk
31.01.2024

Usnadněte si práci pomocí umělé inteligence!

Představte si, že máte k dispozici osobního asistenta, který vám pomůže s čímkoli, co potřebujete. Ať už se jedná o psaní e-mailů, analýzu dat, tvorbu kódu, nebo jen zábavu. Takovým asistentem je Microsoft Copilot. Nová služba, která využívá sílu umělé inteligence, aby vám usnadnila život a práci!

Microsoft Copilot

Microsoft Copilot je dostupný jako webová aplikace, která vám umožňuje komunikovat s umělou inteligencí prostřednictvím jednoduchého chatu. Můžete se zeptat na cokoli, co vás zajímá, a Copilot vám poskytne chytré a osobní odpovědi. Copilot vám také nabídne nápady, návrhy a tipy, jak zlepšit vaše projekty, zvýšit vaši produktivitu a rozvíjet vaši kreativitu.

Čím se Copilot odlišuje od jiných?

Od jiných služeb umělé inteligence a chatbotů se Copilot odlišuje tím, že je schopen generovat originální a inovativní obsah, jako jsou básně, příběhy, kód, eseje, písně, parodie celebrit a další. Copilot také dokáže porozumět obrázkům, které mu pošlete, a popsat je vlastními slovy. Copilot se učí z vašich zpětných vazeb a přizpůsobuje se vašemu stylu a preferencím.

Jak na to?

Pokud hledáte umělou inteligenci, která vám bude skutečným společníkem a pomocníkem, zkuste Microsoft Copilot. Je to snadné, zábavné a zdarma. Stačí se zaregistrovat na webové stránce https://copilot.microsoft.com/ a začít chatovat. 

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »