Kssk Kssk
14.04.2024

PilsFree Cloud: Zálohování dat

Bezpečné ukládání dat: Tvoje data můžeš bezpečně zálohovat na naše servery, které se nacházejí přímo na sídle spolku. Tento cloudový úložný prostor je k dispozici kdykoliv a odkudkoliv, což vám zaručí, že vaše důležité soubory jsou vždy chráněné a dostupné.

Odkaz:  https://www.pilsfree.cloud/

PilsFree Webhosting: Vlastní webová prezentace

Osobní webové stránky: Každý člen má možnost zřídit si vlastní webovou prezentaci, která je přístupná z internetu. Tuto výhodu si můžeš aktivovat na požádání a po aktivaci stačí nahrát obsah Tvojí webové stránky. Ideální pro osobní projekty, portfolia nebo prezentaci Tvých zájmů.

Odkaz: https://home.pilsfree.net/

PilsFree Serverhousing: Ubytování vlastního serveru

Pro náročnější členy: Pokud Ti standardní webhostingové řešení nepostačuje a máš potřebu provozovat vlastní server, nabízíme možnost umístit Tvůj server přímo do naší serverovny. Server musí být používán výhradně pro nekomerční účely a jeho umístění musí schválit Rada spolku.

Odkaz: https://www.pilsfree.net/clenske-vyhody/serverhousing

PilsFree Fórum: Místo pro diskuse

IP TV

Komunitní diskuze: Na našem fóru můžeš diskutovat o běžných starostech, technických problémech nebo dění ve spolku. Fórum je skvělé místo pro sdílení nápadů, řešení problémů a navazování nových kontaktů s ostatními členy.

Odkaz: https://forum.pilsfree.net/

Máš otázky, nebo si přeješ aktivovat některou z výhod?

Neváhej se na nás obrátit, pomůžeme Ti maximálně využít Tvé členství v PilsFree.

 

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »